
Фреза для прямого желоба Dremel (652) (4.8 мм) (2615065232)
- Нет в наличии
- Код: 2615065232
426 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фреза для прямого жолоба Dremel (652) (4.8 мм) (2615065232). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Допустима швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Диаметр | 4.8 мм |
| Общая длина | 36 мм |
| Применение | фрезерування чи виготовлення жолобків загального призначення, прямі різці |
| Обрабатываемый материал | деревина |
| Хвостовик | 3.2 мм |
- Цена: 426 ₴


