
Газонокосарка електрична AgriMotor KK4216 (1.6 кВт, 405 мм). Оригінал
- Нет в наличии
6 908 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AgriMotor KK4216 (1.6 кВт, 405 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AgriMotor |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 35 / 45 / 55 / 65 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 4 |
| Мощность | 1600 Вт |
| Привод | прямий |
| Система регулювання висоти ножа | центральна (з допомогою перемикача) |
| Тип двигателя | асинхронний, безщітковий |
| Тип питания | Сеть |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | пластиковий, 45 л |
| Ширина обработки | 405 мм |
- Цена: 6 908 ₴




