
Компрессор безмасляный Metabo Basic 250-24 W OF (1.5 кВт, 220 л/мин, 24 л) (601532000)
- Нет в наличии
- Код: 601532000
10 646 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компресор безмасляний Metabo Basic 250-24 W OF (1.5 кВт, 220 л/хв, 24 л) (601532000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 24 кг |
| Объем ресивера | 24 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 630x406x630 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист двигуна від перевантаження |
| Комплектация | універсальна швидкорознімна муфта, ручка з гумовим покриттям |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Производительность | 120 л/хв |
| Продуктивність всмоктування | 220 л/хв |
| Уровень шума | звуковий тиск 82 дБа, звукова потужність 97 дБа |
| Давление | 8 бар |
| Скорость вращения вала | 2850 об/хв |
- Цена: 10 646 ₴
