
Угловая шлифмашина Bosch GWS 12-125 S Professional (1200 Вт, 125 мм) (06013A6020)
- Готово к отправке
- Код: 06013A6020
5 885 ₴
5 208 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 12-125 S Professional (1200 Вт, 125 мм) (06013A6020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 301х265х108 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування кнопки включення, обмеження подачі струму (плавний пуск), регулювання обертів |
| Диаметр насадки | 75 мм (чашкова щітка), 82 мм (свердлильна коронка) |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | опорний фланець, затискна гайка, ключ під два отвори, захисний кожух, додаткова рукоятка з Vibration Control |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різьба шпинделя | М 14 |
| Тип питания | мережевий |
| Скорость вращения вала | 2800-11000 об/хв |
- Цена: 5 208 ₴





