
Самохідна газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-B Plus (3.13 к.с., 510 мм) (119943). Оригінал
- Нет в наличии
28 000 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-B Plus (3.13 к.с., 510 мм) (119943). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Дополнительно | бічний викид, викид в травозбірник, колеса на шарикопідшипниках, регулювання ручки по висоті |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 200 / 280 мм |
| Комплектация | лопастний ніж |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 7 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 150 куб.см |
| Площадь обработки | 2300 кв.м |
| Мощность | 3.13 к.с. (2.3 кВт) |
| Привод | задній |
| Різальна система | роторна |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 60 л, пластик |
| Ширина обработки | 510 мм |
- Цена: 28 000 ₴



