
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18 V-50 + набор бит (2х18 В) (06019H5004)
- Готово к отправке
- Код: 06019H5004
10 343 ₴
8 994 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch GSR 18 V-50 + набір біт (2х18 В) (06019H5004). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Габаритні розміри | 173х248 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | 20 ступенів затяжки, прогумована рукоятка, реверс, підсвічування робочої зони, гальмо двигуна |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | набір біт (43 шт.); акумулятори GBA (18 В 2 A*год, 2шт.); зарядний пристрій GAL 18V-20; кліпса на пояс; сумка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | безударний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 460/1800 об/хв |
- Цена: 8 994 ₴








