
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-45 C (18 В, 12.5 Дж, без АКБ) (0611913120). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0611913120
63 052 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-45 C (18 В, 12.5 Дж, без АКБ) (0611913120). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.3 кг |
| Габаритні розміри | 545х131х266 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 45 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 76 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 42 мм |
| Энеpгия удаpа | 12.5 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, кейс, мастило, акумулятор та зарядка в комплект на входить |
| Количество ударов | 0-2760 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-max |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Скорость вращения вала | 0-305 об/хв |
- Цена: 63 052 ₴








