
Мини-мойка высокого давления Bosch UniversalAquatak 130 (1.7 кВт, 380 л/ч) (06008A7B00)
- Готово к отправке
- Код: 06008A7B00
6 658 ₴
5 740 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-мийка високого тиску Bosch UniversalAquatak 130 (1.7 кВт, 380 л/год) (06008A7B00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | 0.45 л |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 6 м |
| Дополнительно | автоматичне відключення, є можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет-пульверизатор, насадка 3-в-1, насадка для нанесення миючого засобу під високим тиском |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 1700 Вт |
| Производительность | 380 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 130 бар |
- Цена: 5 740 ₴





