
Дрель-шуруповерт аккумуляторный Bosch GSR 12V-30 (12 В, 2 А/ч) (06019G9000)
- Готово к отправке
- Код: 06019G9000
6 435 ₴
5 500 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 12V-30 (12 В, 2 А/год) (06019G9000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А/год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання величини крутного моменту, реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | 2 акумулятора GBA 12V 2.0Ah, швидкозарядний пристрій GAL 12V-40 Professional, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 10 мм |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 1600 об/хв |
- Цена: 5 500 ₴









