
Дрель-шуруповерт аккумуляторный Bosch GSR 18V-50 (18 В, 2 А*ч) (06019H5000)
- Готово к отправке
- Код: 06019H5000
10 163 ₴
8 994 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 18V-50 (18 В, 2 А*год) (06019H5000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Комплектация | 2 акумулятора GBA 18V 2 А*год (1600Z00036), зарядний пристрій GAL 18V-20, кейс L-Case |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм |
| Режимы работы | Сверление |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 1800 об/хв |
- Цена: 8 994 ₴




