
Пила цепная бензиновая Oleo-Mac GSH 56 (3.5 л.с., 400 мм) (50329009E1A)
- Готово к отправке
- Код: 50329009E1A
9 887 ₴
8 988 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бензинова Oleo-Mac GSH 56 (3.5 к.с., 400 мм) (50329009E1A). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | є бічний натягувач ланцюга, гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина Oregon, ланцюг Oregon |
| Крок зубців | 0.325" |
| Объем двигателя | 54.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3.5 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
- Цена: 8 988 ₴





