
Пила цепная бензиновая Oleo-Mac GSH 51 (3 л.с., 410 мм) (50319008E1)
- Готово к отправке
- Код: 50319008E1
9 630 ₴
8 598 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бензинова Oleo-Mac GSH 51 (3 к.с., 410 мм) (50319008E1). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Вес | 5.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | є бічний натягувач ланцюга, гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина Oregon, ланцюг Oregon, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Крок зубців | 0.325" |
| Объем двигателя | 50.9 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3 к.с. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
- Цена: 8 598 ₴









