
Оптический нивелир Bosch Professional GOL 20 D + штатив BT 160 + линейка GR 500 (0601068402)
- Готово к отправке
- Код: 0601068402
16 335 ₴
14 082 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптичний нівелір Bosch Professional GOL 20 D + штатив BT 160 + лінійка GR 500 (0601068402). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габариты | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Увеличение | 20 x |
| Единица измерения | 360 градусів |
| Рабочий диапазон | до 60 м |
| Степень защиты | IP 54 |
| Температура використання | від -10 до +50 °C |
| Температура експлуатації | від -20 до +70 °C |
| Точность | 3 мм на 30 м |
- Цена: 14 082 ₴


