
Приемник лазерного излучения Bosch LR6 (50 м) (0601069H00)
- Готово к отправке
- Код: 0601069H00
3 278 ₴
2 850 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приймач лазерного випромінювання Bosch LR6 (50 м) (0601069H00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 69х123х28 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | 2 акумулятори 1,5 В LR03 (AAA) |
| Рабочий диапазон | 5-50 м |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип питания | 2x1.5 В LR03 (AAA) |
| Точность | ±1 мм / ±3 мм |
- Цена: 2 850 ₴




