
Лазерный нивелир Bosch UniversalLevel 3 Set (10 м) (0603663901)
- Готово к отправке
- Код: 0603663901
7 706 ₴
6 942 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 3 Set (10 м) (0603663901). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.54 кг |
| Цвет лазера | Красный |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина розкриття | 120° |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±3° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | штатив 1.5 м, чохол, баратейки 1.5 В LR6 (AA) (3 шт), картонна коробка |
| Лазерный диод | 650 нм, <1 мВт; точка: 635 нм, <1 мВт |
| Проекція | 2 лінії, 2 точки + додаткова вертикальна лінія та нижній відвіс |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Температура експлуатації | -5...+40°С |
| Тип питания | 3x1.5 В LR6 (AA) батарейки |
| Точность | ±0.5 мм/м |
| Час самонівелірування | до 4 с |
- Цена: 6 942 ₴


