
Лазерный нивелир Bosch GCL 2-15 Professional + RM1 (15 м) (0601066E00)
- Нет в наличии
- Код: 0601066E00
7 224 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch GCL 2-15 Professional + RM1 (15 м) (0601066E00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.49 кг |
| Цвет лазера | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 130х83х162 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 3 батарейки 1,5 В LR6 (АА), мішень, тримач RM 1 Professional (0601092600), сумка |
| Лазерный диод | 630-650 нм, <1 мВт |
| Проекція | 2 лінії, 2 точки |
| Рабочий диапазон | лазерна точка - 10 м |
| Робочий діапазон без приймача | 15 м |
| Резьба штатива | 1/4", 5/8" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура використання | від -10 до +50°С |
| Температура експлуатації | від -20 до +70°С |
| Тип питания | 3x1.5 В LR6 (AA) |
| Точность | ±0.3 мм/м |
| Час самонівелірування | 4 с |
- Цена: 7 224 ₴





