
Оптический нивелир Bosch GOL 26 D (0601068000)
- Готово к отправке
- Код: 0601068000
13 106 ₴
11 202 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптичний нівелір Bosch GOL 26 D (0601068000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габариты | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 215х135х145 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±15´ |
| Увеличение | х26 |
| Комплектация | бленда, кейс (1600A000LF), ключ з внутрішнім шестигранником, схил, регулювальний штифт |
| Рабочий диапазон | до 100 м |
| Резьба штатива | 5/8" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура використання | від -10 до +50°C |
| Температура експлуатації | від -20 до +70°C |
| Точность | 1.6 мм на 30 м; 1.5 мм на 1 км; 8´ на 2 мм (бульбашковий рівень) |
- Цена: 11 202 ₴




