
Профессиональный перфоратор GBH 2-26 DFR Bosch Professional (800 Вт) (0611254768)
- Готово к отправке
- Код: 0611254768
10 253 ₴
8 994 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR Professional (800 Вт) (0611254768). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 407х83х210 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є реверс, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.7 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, кейс, обмежувач глибини, патрон 13 мм, SDS-plus патрон |
| Количество ударов | 4000 уд/хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | 3 |
| Скорость вращения вала | 900 об/хв |
- Цена: 8 994 ₴









