
Электропила цепная Bosch UniversalChain 35 (1.8 кВт, 350 мм) (06008B8303)
- Готово к отправке
- Код: 06008B8303
6 143 ₴
5 436 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила ланцюгова UniversalChain 35 (1.8 кВт, 350 мм) (06008B8303). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 350 мм |
| Габаритні розміри | 415x274x216 мм |
| Комплектация | шина, ланцюг, захисний кожух |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.25 л |
| Мощность | 1800 Вт |
| Швидкість ланцюга | 12 м/с |
- Цена: 5 436 ₴







