
Прямошліфувальна машина Metabo G 400 (0.4 кВт, 25000 об/хв) (600427000). Оригінал
- Нет в наличии
4 322 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямошліфувальна машина Metabo G 400 (0.4 кВт, 25000 об/хв) (600427000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.55 м |
| Комплектация | цанговий затиск (6 мм), захисний гумовий чохол, 2 гайкові ключі |
| Мощность | 400 Вт |
| Цанговий патрон | 3 мм, 3.18 мм (1/3"), 6 мм, 6.35 мм (1/4"), 8 мм |
| Скорость вращения вала | 25000 об/хв |
- Цена: 4 322 ₴
