
Фен технический Metabo HG 20-600 (2 кВт, 150-500 л/мин) (602066000)
- Готово к отправке
- Код: 602066000
3 801 ₴
3 364 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фен технічний Metabo HG 20-600 (2 кВт, 150-500 л/хв) (602066000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 0.62 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.2 м |
| Дополнительно | регулятор температури і потужності, захист від перегріву та перевантаження |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 150/300/500 л/хв |
| Температура повітря | 80-600°C |
- Цена: 3 364 ₴




