
Торцювальна пила Metabo KS 305 M (2 кВт, 305 мм) (619003000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 619003000
20 873 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила Metabo KS 305 M (2 кВт, 305 мм) (619003000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Габарити платформи | 340x775 мм |
| Габаритні розміри | 600x600x600 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 102/60 мм |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | підсвічування робочої зони, червоний лазерний маркер, плавний пуск |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск по дереву (56 зубів), 2 вбудовані розширення столу, торцювальний упор, додатковий упор, затиск для матеріалу, інструмент для зміни пиляльного диска, мішок для збору тирси, намотка кабелю |
| Кут нахилу / повороту | 47°/2° |
| Кут нахилу стола | 52°/52° |
| Мощность | 2000 Вт |
| Скорость вращения вала | 3700 об/хв |
| Швидкість різу | 60 м/с |
| Ширина пропилу (90°) | 200/140 мм |
- Цена: 20 873 ₴

