
Садовый измельчитель AL-KO Easy Crush MH 2810 (2.8 кВт, 40 мм) (113872)
- Готово к отправке
- Код: 113872
14 390 ₴
12 299 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач AL-KO Easy Crush MH 2810 (2.8 кВт, 40 мм) (113872). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 380х580х610 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | подрібнювач AL-KO MH 2810 Comfort |
| Максимальна товщина гілки | 40 мм |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Мощность | 2800 Вт |
| Різальна система | ножова система |
| травозбірник | 50 л |
- Цена: 12 299 ₴






