
Мотокоса AL-KO Solo 126 B (1 л.с., 410 мм) (127611)
- Готово к отправке
- Код: 127611
9 070 ₴
7 752 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокоса AL-KO Solo 126 B (1 к.с., 410 мм) (127611). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.7 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Комплектация | 3-х лопатевий ніж, корд з волосінню, універсальний захист для кордів та ножів, подвійний плечовий ремінь |
| Объем двигателя | 26 куб.см |
| Мощность | 1 к.с. |
| Руків'я | велосипедна |
| Різальна система | волосінь, ніж |
| Тип двигателя | 2-тактний бензиновий |
| Ширина обработки | жилкою 410 мм / ножем 250 мм |
- Цена: 7 752 ₴



