
Лазерный нивелир Bosch AdvancedLevel 360 (24 м) (0603663B03)
- Готово к отправке
- Код: 0603663B03
10 855 ₴
9 606 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 (24 м) (0603663B03). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.52 кг |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Рабочий диапазон | 24 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 4x1.5 В LR6 (AA) батарейки, футляр |
| Лазерный диод | 500-540 нм, 630-650 нм |
| Проекція | 1 горизонтальна, 2 вертикальні лінії, 1 відвіс |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура експлуатації | +5...+40°С |
| Тип питания | 4x1.5 В LR6 (AA) батарейки |
| Точность | ±0.4 мм/м |
| Час самонівелірування | до 4 с |
- Цена: 9 606 ₴







