
Бензиновий кущоріз SOLO by AL-KO 163-55 (0.95 к.с., 550 мм) (127325). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 127325
11 049 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий кущоріз SOLO by AL-KO 163-55 (0.95 к.с., 550 мм) (127325). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Габаритні розміри | 1140x250x240 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 610 мм (довжина ріжучої частини 550 мм) |
| Кількість коливань / ходів | 10000 об/хв |
| Объем двигателя | 22.2 куб.см |
| Объем топливного бака | 0.44 л |
| Мощность | 0.95 к.с. |
| Різальна система | ніж з алмазним заточуванням і лазерною різкою |
| Тип двигателя | Бензиновый |
- Цена: 11 049 ₴





