
Угловая шлифмашина Metabo WEV 11-125 Quick (1.1 кВт, 125 мм) (603625000)
- Готово к отправке
- Код: 603625000
6 323 ₴
5 404 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WEV 11-125 Quick (1.1 кВт, 125 мм) (603625000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.1 кг |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | підтримка постійних обертів, плавний пуск, захист від випадкового пуску |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 3 Нм |
| Мощность | споживана 1100 Вт, віддавана 640 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | при номінальному навантаженні 8800, на холостому ходу 10500 об/хв |
- Цена: 5 404 ₴






