
Пила ланцюгова електрична AL-KO EKI 2200/40 (2.2 кВт, 400 мм) (112809)
- Готово к отправке
- Код: 112809
5 319 ₴
4 792 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова електрична AL-KO EKI 2200/40 (2.2 кВт, 400 мм) (112809). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 24 |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Мощность | 2200 Вт |
| Швидкість ланцюга | 13 м/с |
| Скорость вращения вала | 7600 об/хв |
- Цена: 4 792 ₴




