
Електричний тример AL-KO GTE 550 Premium (0.55 кВт, 300 мм) (112926). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 112926
3 797 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний тример AL-KO GTE 550 Premium (0.55 кВт, 300 мм) (112926). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | напівавтоматична подача волосіні |
| Комплектация | додаткова D-подібна ручка, захисний кожух, плечовий ремінь, котушка, додаткова котушка, ліска подвійна нейлонова, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Напряжение питания | 220 Вт |
| Мощность | 550 Вт |
| Різальна система | волосінь |
| Система регулювання висоти ножа | ручна |
| Тип двигателя | Электрический |
| Толщина | ліски 1.6 мм |
| Ширина обработки | 300 мм |
| Штанга | телескопічна |
- Цена: 3 797 ₴




