
Садовые ножницы аккумуляторные AL-KO GS 7.2 Li MultiCutter (7.2 В, 2 А*ч) (113371)
- Нет в наличии
- Код: 113371
3 613 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садові ножиці акумуляторні AL-KO GS 7.2 Li MultiCutter (7.2 В, 2 А*год) (113371). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 0.55 кг |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 160 мм |
| Комплектация | ніж для чагарників, ніж для трави, зарядний пристрій, акумулятор 2 А*год, гарантійний талон, інструкція |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумулятора |
| Тривалість заряджання акумулятора | 240 хв |
| Время работы | 50 хв |
| Ширина різу | 80 мм |
- Цена: 3 613 ₴









