
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 4.27 E Plus (1.6 кВт, 420 мм) (113528). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113528
11 312 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 4.27 E Plus (1.6 кВт, 420 мм) (113528). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 160/220 мм |
| Площадь обработки | 600 кв.м |
| Мощность | 1600 Вт |
| Різальна система | ніж сталевий |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 6-ступінчасте |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 48 л |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 11 312 ₴

