
Угловая шлифмашина Metabo WE 2200-230 (2.2 кВт, 230 мм) (606437000)
- Нет в наличии
- Код: 606437000
6 465 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WE 2200-230 (2.2 кВт, 230 мм) (606437000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | автоматичне відключення щіток, захист від повторного пуску, плавний пуск, пилозахисний корпус, регулювання захисного кожуха за допомогою інструмента, 3 позиції для регулювання додаткової рукоятки |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова рукоятка, ключі під два отвори, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 13.5 Н*м |
| Мощность | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
- Цена: 6 465 ₴





