
Кутова шліфмашина Metabo W 2200-230 (230 мм, 2200 Вт) (606435010). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 606435010
5 566 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo W 2200-230 (230 мм, 2200 Вт) (606435010). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | автоматичне відключення щіток, захист від повторного пуску, пилозахисний корпус, регулювання захисного кожуха за допомогою інструменту, 3 позиції установки додаткової рукоятки |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова рукоятка, ключі під два отвори, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 13.5 Нм |
| Мощность | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
- Цена: 5 566 ₴





