
Цифровий лазерний далекомір Bosch Zamo III basic (20 м) (0603672700). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0603672700
2 625 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цифровий лазерний далекомір Bosch Zamo III basic (20 м) (0603672700). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 5 хв |
| Вес | 85 г |
| Габаритні розміри | 105x38x22.3 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | вимірювання площі і об'єму |
| Цвет лазера | Красный |
| Комплектация | акумулятори 2x1.5 В LR03 AAA |
| Лазерный диод | 2 клас, 635 нм, <1 мВт |
| Рабочий диапазон | 0.15-20 м |
| Тип питания | 2x1.5 В LR03 (AAA) |
| Точність | ±3 мм/м |
| Время измерения | 0.5 с |
| Час самонівелірування | 4 с |
- Цена: 2 625 ₴








