
Триммер для травы GSH 11 E Bosch (280 Вт, 23 см)
- Готово к отправке
- Код: 06008C1H01
1 678 ₴
1 434 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример електричний Bosch EasyGrassCut 23 (280 Вт, 230 мм) (06008C1H01). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Длина лески | 4 м |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Мощность | 280 Вт |
| Руків'я | D-подібне |
| Різальна система | волосінь |
| Швидкість різу | 12500 об/хв |
| Ширина обработки | 230 мм |
- Цена: 1 434 ₴





