
Газонокосарка електрична AL-KO Comfort 40 E (1.4 кВт) (112858). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 112858
9 245 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AL-KO Comfort 40 E (1.4 кВт) (112858). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 28-68 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | косіння, збір, мульчування |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 165/200 мм |
| Матеріал корпуса | пластик PP |
| Площадь обработки | 600 кв.м |
| Мощность | 1400 Вт |
| Режимы работы | з приводом |
| Система регулювання висоти ножа | централізоване, 6-ступеневе |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 43 л |
| Ширина обработки | 400 мм |
- Цена: 9 245 ₴




