
Дрель-шуруповерт Metabo BS 18 (2х18 В, 2 А*ч) (602207560)
- Нет в наличии
- Код: 602207560
6 992 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo BS 18 (2х18 В, 2 А*год) (602207560). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів натисканням, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | гачок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 48 / 24 Н*м |
| Патрон | швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / 18 В / 2 А*год (2 шт.) |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 0 - 450, 0 - 1600 об/хв |
- Цена: 6 992 ₴









