
Болгарка GWS 9-125 S Bosch Professional (0,9 кВт, 125 мм) (0601396102)
- Готово к отправке
- Код: 0601396102
3 758 ₴
3 326 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 9-125 S Professional (900 Вт, 125 мм) (0601396102). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.9 кг |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 280x100х73 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування кнопки включення, обмеження подачі струму (плавний пуск), регулювання обертів |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | опорний фланець, затискна гайка, ключ під два отвори, захисний кожух, додаткова рукоятка |
| Мощность | 900 Вт |
| Різьба шпинделя | М 14 |
| Скорость вращения вала | 2800-11000 об/хв |
- Цена: 3 326 ₴





