
Аэратор AL-KO Comfort 38 P Combi Care (1.8 л.с., 370 мм)
- Нет в наличии
- Код: 112799
15 688 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аератор-розпушувач бензиновий Combi Care 38 P Comfort AL-KO. Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Ширина обработки | 370 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 15 мм |
| Габаритні розміри | 1060x552x1093 мм |
| Гарантія | 12 |
| Объем двигателя | 53 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 250 мл |
| Объем топливного бака | 470 мл |
| Площадь обработки | 800 кв.м |
| Мощность | 1.8 к.с. |
| Рабочая ширина | розпушувача: 380 мм |
| Різальна система | 14 ножів / 24 пружинних кігтя |
| Система регулювання висоти ножа | 5 |
| Тип двигателя | 4-тактный |
| травозбірник | 55 л |
| Скорость вращения вала | 6100 об/хв |
- Цена: 15 688 ₴







