
Газонокосарка електрична AgriMotor FM3310 (1 кВт, 330 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: FM3310
3 955 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AgriMotor FM3310 (1 кВт, 330 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AgriMotor |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30 / 45 / 60 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 3 |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Мощность | 1000 Вт |
| Привод | прямий |
| Система регулювання висоти ножа | 3 положення (вручну) |
| Тип двигателя | асинхронний, безщітковий |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 28 л |
| Ширина обработки | 330 мм |
- Цена: 3 955 ₴

