
Газонокосарка електрична AgriMotor КК4015 (1.5 кВт, 400 мм) . Оригінал
- Нет в наличии
6 094 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AgriMotor КК4015 (1.5 кВт, 400 мм) . Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AgriMotor |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 35-65 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | колір корпусу: червоно-чорний або жовто-чорний |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 5 |
| Мощность | 1500 Вт |
| Привод | прямий |
| Система регулювання висоти ножа | центральна (з допомогою перемикача) |
| Тип двигателя | асинхронний, безщітковий |
| Тип питания | Сеть |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | пластиковий, 45 л |
| Ширина обработки | 400 мм |
- Цена: 6 094 ₴









