
Газонокосарка електрична AgriMotor FM3813 (1.3 кВт, 370 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: FM3813
3 990 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AgriMotor FM3813 (1.3 кВт, 370 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AgriMotor |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 35 / 50 / 65 мм |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 1300 Вт |
| Привод | прямий |
| Система регулювання висоти ножа | 3 положення (вручну) |
| Тип двигателя | асинхронний, безщітковий |
| Тип пересування | самоходная |
| травозбірник | пластиковий, 35 л |
| Ширина обработки | 370 мм |
- Цена: 3 990 ₴


