
Metabo Лобзик електричний 450 Вт STEB 65 кейс. Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601030500
3 498 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик електричний Metabo STEB 65 Quick (0.45 кВт) (601030500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 2 кг |
| Габаритні розміри | брутто 110x360x290 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 18 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | регулювання обертів; Metabo Quick для заміни пиляльного полотна без інструментів; електроніка Vario (V) для управління частотою ходів залежно від матеріалу; можливість підключення універсального пилососа; функція здування тирси |
| Комплектация | захисне скло, пиляльне полотно по дереву, пиляльне полотно по металу, шестигранний ключ, кейс, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | - 45 / + 45 ° |
| Кількість коливань / ходів | 600 - 3000 ход/хв |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Мощность | номінальна споживана 710 Вт / віддавана 470 Вт |
| Підходить для | деревини, кольорових та чорних металів |
| Руків'я | скоба з нековзкою накладкою Softgrip |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип питания | мережевий |
- Цена: 3 498 ₴





