
Oleo-Mac Головка косильная TAP&GO HD EW D130 (2.4-4 мм)
- Готово к отправке
- Код: 50739003
779 ₴
666 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Oleo-Mac Головка косильна TAP&GO HD EW D130 (2.4-4 мм). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | система перемотування волосіні останнього покоління |
| Диаметр лески | 2.4-4 мм |
| Внешний диаметр | 130 мм |
| Материал | Пластик |
| Подача жилки (волосіні) | автоматична |
| Підходить для | таких моделей бензокос Oleo-mac: sparta 25, sparta 37, sparta 42, 740, sparta38, sparta44, BC430TL, 753T, 755T |
| Серия | TAP&GO, клас Tough tech |
| Тип крепежа | гайка 1.25х10 мм / болт 1.25х8 мм |
- Цена: 666 ₴

