
Угловая шлифмашина Bosch GWS 19-125 CIE (1900 Вт, 125 мм) (060179P002)
- Готово к отправке
- Код: 060179P002
11 002 ₴
10 002 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CIE (1900 Вт, 125 мм) (060179P002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.4 кг |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання обертів, плавний пуск |
| Діаметр чашкової щітки | 75 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух (1605510356), опорний фланець (2605703014), затискна гайка (1603345043), додаткова рукоятка Vibration Control (1602025052), гайковий ключ (1607950052) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Мощность | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 2800-11500 об/хв |
- Цена: 10 002 ₴


