
Дрель-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS (2х12 В, 2 А*ч) (600079550)
- Готово к отправке
- Код: 600079550
5 093 ₴
4 588 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS (2х12 В, 2 А*год) (600079550). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 18 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | патрон, гачок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, сумка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34 / 17 Н*м |
| Патрон | 10 мм |
| Редуктор | 2-швидкісний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / 12 В / 2 А*год (2 шт.) |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 0-360 / 0-1400 об/хв |
- Цена: 4 588 ₴








