
Пила цепная бензиновая AL-KO BKS 4040 (2 л.с., 400 мм) (113186)
- Готово к отправке
- Код: 113186
7 495 ₴
6 633 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова бензинова AL-KO BKS 4040 (2 к.с., 400 мм) (113186). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Вес | 5.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Габаритні розміри | 415х270х305 мм |
| Дополнительно | автоматичне змащення ланцюга, блокування кнопки включення, гальмо ланцюга |
| Комплектация | інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Об'єм оливного бака | 0.21 мл |
| Объем топливного бака | 0.39 л |
| Мощность | 2.1 к.с. (1500 Вт) |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Швидкість ланцюга | 21 м/с |
- Цена: 6 633 ₴






