
Газонокосилка электрическая AL-KO Classiс 3.82 SE (1400 Вт) (112856)
- Готово к отправке
- Код: 112856
5 734 ₴
5 030 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.82 SE (1400 Вт) (112856). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-60 см |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 / 160 мм |
| Матеріал корпуса | поліпропілен |
| Мульчирование | немає |
| Мощность | 1400 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | регулювання на осі 3 положення |
| Тип двигателя | Электрический |
| травозбірник | 37 л |
| Ширина обработки | 380 мм |
- Цена: 5 030 ₴





