
Электролобзик Metabo STEB 65 Quick (0.45 кВт) (601030000)
- Нет в наличии
- Код: 601030000
2 330 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Metabo STEB 65 Quick (0.45 кВт) (601030000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 18 мм |
| Вес | 1.9 кг |
| Габаритні розміри | 288х111х369 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 65 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 18 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | функція здування тирси з робочої зони; електроніка Vario (V) для управління частотою обертів; Metabo Quick для заміни пиляльного полотна без інструментів; можливість підключення універсального пилососа |
| Комплектация | шестигранний ключ, захисне скло, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Кут нахилу / повороту | - 45 / + 45 ° |
| Кількість коливань / ходів | 600-3000 ход/хв |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Мощность | номінальна споживана 450 Вт / віддавана 230 Вт |
| Підходить для | деревини, кольорових та чорних металів |
| Руків'я | скоба з нековзкою накладкою Softgrip |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип питания | мережевий |
- Цена: 2 330 ₴






