
Дриль ударна Metabo SBE 760 (0.76 кВт, 3200 об/хв) (600841850). Оригінал
- Нет в наличии
4 045 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударна Metabo SBE 760 (0.76 кВт, 3200 об/хв) (600841850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.44 кг |
| Габаритні розміри | 100x350x115 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання обертів, реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 18 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 24/9 Н*м |
| Количество ударов | 58000 уд/хв |
| Патрон | швидкозатискний |
| Мощность | 760 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-3200 об/хв |
- Цена: 4 045 ₴




